سیستم اعلام حریق

نصب و اجرای سیستم اعلام حریق ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری، سازمان‌ها و اداره‌جات دولتی، مطابق با استانداردهای سازمان آتش نشانی و سازمان نظام مهندسی، همراه با 90 روز خدمات رایگان پس از نصب و راه‌اندازی سیستم اعلان حریق

توجه: جهت اعلام قیمت و تجهیزات پیشنهادی در تهران و البرز بازدید رایگان محل توسط تکنسین‌های زبده لوتوس آریا انجام خواهد شد.

بازدید رایگان از محل

در تهران و البرز

90 روز خدمات رایگان

پس از نصب و راه‌اندازی

اعلام حریق متعارف

سیستم‌های اعلام حریق متعارف مقرون به صرفه هستند اما عملکرد دقیقی ندارند. هزینه‌های پایین این نمونه را در پروژه‌های تجاری و صنعتی محبوب کرده است. سیستم اعلام حریق متعارف یا همان “Conventional Fire Alarm System” از پنل مرکزی متعارف، دتکتورهای حرارتی، دتکتورهای دودی متعارف و تجهیزات هشدار مانند آژیر فلاشر تشکیل شده است. باعث افتخار است که بدانید برندهای ایرانی در تولید سیستم‌های اعلام حریق متعارف از نظر کیفیت به خوبی با نمونه‌های خارجی رقابت می‌کنند. در لوتوس آریا امکان نصب سیستم اعلام حریق متعارف از تمامی برندهای داخلی و خارجی فراهم است.

اعلام حریق وایرلس

سیستم‌های اعلام حریق وایرلس یا همان سیستم اعلام حریق بیسیم (Wireless Fire Alarm System) از دهه 80 میلادی در کشورهای اروپایی به عنوان یک راهکار مؤثر برای اطلاع‌رسانی خطرات آتش سوزی در اماکن حساس و بزرگ مانند فرودگاه‌ها و برج‌های تجاری به کار گرفته می‌شود. یکی از مزایای برجسته استفاده از این سیستم‌ها، عدم نیاز به کابل کشی داخلی است که باعث سهولت و سرعت در نصب و راه‌اندازی سیستم اعلام حریق شده و به جهت برقراری ارتباط موثر بین اجزای سیستم، از بسترهای فیزیکی نیز بی نیاز شده است.

اعلام حریق آدرس پذیر

در سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر یا هوشمند (Addressable Fire Alarm System)، هر دستگاه دتکتور یک آدرس منحصربفرد دارد که محل نصب آن را نشان می‌دهد. بنابراین در صورت وقوع آتش سوزی و اعلام خطر توسط هر دتکتور، پنل مرکزی اعلام حریق آدرس‌پذیر، محل دقیق دتکتور فعال را شناسایی و مشخص می‌کند. این قابلیت باعث می‌شود که سیستم‌های اعلام حریق آدرس‌پذیر برای استفاده در ساختمان‌های بزرگ و اماکن حساس مانند فرودگاه‌ها، موزه‌ها، مال‌ها و برج‌های مسکونی بسیار مفید واقع شوند.

برندهای خارجی

زتا

Zeta

تله‌تک

Teletek

جی اس تی

GST

  • نصب و اجرای سیستم اعلام حریق زتا
  • نصب و اجرای سیستم اعلام حریق تله تک
  • نصب و اجرای سیستم اعلام حریق جی‌تی‌اس

برندهای داخلی

  • نصب و اجرای سیستم اعلام حریق سایان
  • نصب و اجرای سیستم اعلام حریق زیتکس
  • نصب و اجرای سیستم اعلام حریق آریاک

سایان

Sayan

زیتکس

Zitex

آریاک

Ariak

مشاوره و استعلام قیمت

برای ارتباط مستقیم با کارشناسان سیستم اعلام حریق و درخواست بازدید رایگان از محل، نام و تلفن تماس خود را وارد کرده و منتظر تماس فوری کارشناسان ما باشید.

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت...

مهناز پیله‌ور
کارشناس فروش

تفاوت اعلام حریق متعارف و آدرس‌پذیر

تفاوت‌های متعددی بین این دو سیستم وجود دارد که باعث می‌شود انتخاب یک سیستم اعلام حریق مناسب برای شرایط و ساختمان‌های مختلف، بسیار مهم باشد. برای نمونه، تفاوت اصلی بین سیستم اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر، در نحوه انتقال سیگنال از دستگاه‌ها و تجهیزات متصل به کنترل پنل مرکزی است. هزینه نیز یک عامل تفاوت بین این دو سیستم است که ممکن است در انتخاب سیستم اعلام حریق، تعیین‌کننده باشد.
در سیستم اعلام حریق آدرس پذیر، تجهیزات اعلام حریق با استفاده از یک آدرس منحصربفرد در پنل مشخص می‌شوند، که این ویژگی به شناسایی سریع‌تر و دقیق‌تر محل حادثه کمک زیادی می‌کند.

تجهیزات اعلام حریق

پنل اعلام حریق
دتکتور اعلام حریق
شستی اعلام حریق
کابل اعلام حریق
تجهیزات اطفا حریق
تجهیزات گاز سنجی
تجهیزات گاز سنجی
علائم راهنمای اعلام حریق
آژیر و آژیر فلاشر
تجهیزات خاص اعلام حریق

نیاز به مشاوره دارید؟

هم اکنون با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

گواهینامه و افتخارات

ISO 10004-2018

ISO 10002-2018

ISO 9001-2015

سبد خرید