دزدگیر

تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو 

بسیاری از افراد خودروهایی دارند که سوییچ آنها تاشو نیست و سوییچ هایی معمولی هستند اما این افراد سوییچ های دیگری را دیده اند که تاشو هستند و امنیت و راحتی بسیاری بیشتری دارند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این امکان برای شما هم وجود دارد و شما می توانید سوییچ معمولی خود را به سوییچ تاشو تبدیل کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. فارغ از این که ماشین شما از چه نوعی می باشد و سوییچ شما برای چه خودرویی می باشد شما می توانید سوییچ تاشو مخصوص به خود را داشته باشید. اگرچه این کار هیچ ارزش افزوده ای در زمان فروش خودرو برای شما ندارد اما می تواند برای شما مزایا و فواید دیگری هم داشته باشد که یکی از مهمترین این مزایا امنیتی است که این سوییچ ها در برابر برخورد با کودکان دارد.

سوییچ تاشو – سوییچ چاقویی

تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

پیش از بررسی تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو باید به شما در مورد این سوییچ ها اطلاعات بیشتری ارائه دهیم. سوییچ های تاشو که به آنها سوییچ چاقویی نیز گفته می شود نوعی از سوئیچ ها هستند که بخش اصلی آنها در درون باکس سوییچ پنهان می شود و با فشردن یک دکمه می تواند از محل خود خارج شود و به این ترتیب استفاده از آن ممکن می شود. اما می خواهیم بررسی کنیم که این کار برای شما می تواند چه فوایدی را به همراه داشته باشد و چرا باید این کار را انجام دهید.

مزایای تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

مزایای تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

بسیاری از کودکان علاقه خاصی به بازی کردن با اشیاء ناشناخته دارند. از آنجایی که سوئیچ های معمولی دارای بخشی نوک تیز و خطرناک هستند احتمال دارد کودکان در حین بازی اتفاقی با سوییچ دچار آسیب شوند اما اگر شما برای تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو اقدام کنید می توانید از این نظر امنیت کودک خود را به خوبی حفظ کنید و اگر اتفاقی سوییچ شما دست کودکان باشد دیگر می دانید که هیچ خطری کودک شما را تهدید نمی کند چرا که هیچ بخش آسیب زننده ای ندارد.

از طرفی تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو می تواند برای خود شما هم فواید قابل توجهی داشته باشد. کوچک تر شدن سوییچ می تواند به شما کمک کند که فضای کمتری از جیب شما پس از پیاده شدن از خودرو اشغال شود و از طرفی داشتن سوئیچ های معمولی در جیب می تواند به گوشی همراه شما در صورت کنار هم بودن آسیب بزند و یا این احتمال وجود دارد که بخش کلید اصلی جیب های شما را به مرور زمان پاره کند اما با تبدیل کردن سوئیچ ها به سوییچ های تاشو دیگر این خطرات شما را تهدید نمی کند.

تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو

برای تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو شما باید حتما با سیستم های درونی ریموت های تاشو آشنا باشید و باید بدانید که چگونه می شود این ریموت کنترل ها را از نظر فرکانس و نوع کاربرد به ریموت هایی که با ماشین شما همسو باشد تبدیل کنید. اگر شما به هر دلیلی در این زمینه تخصص ندارید و یا ابزارهای لازم برای این کار را در اختیار ندارید جایی برای نگرانی نیست. چرا که برای تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو می توانید بر روی کارشناسان و متخصصان ما در لوتوس آریا حساب کنید. ما تمامی انواع سوئیچ های معمولی خودروها را به سوییچ های تاشو و یا سوئیچ های چاقویی تبدیل می کنیم و شما می توانید در کمترین زمان سوییچ خودرو خود را در اختیار داشته باشید و از مزایای استفاده از آن بهره مند شوید.

 

سخن پایانی

با توجه به مزایایی که تبدیل سوئیچ خودرو و دزدگیر به ریموت تاشو دارد شما می توانید برای انجام این کار هم اکنون از طریق شماره های تماس مندرج در این وب سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید، ما سوییچ معمولی شما را دریافت کرده و فرکانس آنها را بر روی سوییچ های چاقویی و تاشو کپی می کنیم و سوییچ تاشو جدید شما را به شما تحویل می دهیم. پروسه انجام این کار چندان طولانی نیست و از طرفی هزینه زیادی هم برای شما به همراه نخواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *